Mayan Gods

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Mayan Gods

Tvorcovia hazardných hier Red Tiger Gaming sa inšpirovali tentoraz stratenou stredoamerickou civilizáciou. Základom sú Mayskí bohovia, ktorých symboly nájdete aj na piatich valcoch výherného automatu Mayan Gods.

Veľmi zaujímavo spracovaná téma spolu s dizajnom vytvárajú skvelú atmosféru pre hru v online kasínach. Hracia plocha sa nachádza na pozadí džungle so zrúcaninami zlatých pyramíd. Na valcoch hracieho automatu nájdete symboly vzácnych amuletov a kamenné znaky štyroch prvkov: oheň, voda, vietor a zem. Mayská ríša bola vďaka pokroku v múdrosti, porozumení a technológii považovaná za jednu z najbohatších a najsilnejších civilizácií v Latinskej Amerike aj vo svete.

Táto hra bola v kasínach s tehlami a maltou predtým, ako bola online upravená. Vývojári nikdy neprestali vyvíjať a inovovať hru. Medzi pôvodným klasickým vydaním a automatom Book of Ra Deluxe mal veľa verzií. Keď vyšla Kniha Ra Deluxe, predstavovala trochu posun od toho, čo bolo v staršej sérii pod vývojárom Novomatic.

Užívajte si mayských bohov

Neexistuje tradičné roztočenie zadarmo, ale doplnky sa objavujú tak pravidelne, že si ich naozaj nevšimnete. Skombinujte to so symbolom hernej jednotky so symbolmi a získate veľa akcie. Užívajte si mayských bohov. Svetlé a odvážne vizuálne prvky sú pekne vyladené a v hre je veľa možností.

Stratená stredoamerická civilizácia Mayských bohov od spoločnosti Red Tiger Gaming prináša herný engine, tiež množstvo bonusov. Éra mayskej ríše je už dávno preč, ale ich bohovia stále zostávajú a stále majú nejaké zlato ukryté. Hra prichádza s pomerne zaujímavým umeleckým štýlom, ktorý ju z hľadiska kvality zdvíha nad iné podobné hry. A čo ostatné?

Štýl je trochu futuristický, čo sa dobre darí historickej téme. Aj keď grafika je pekná to isté sa nedá povedať o hudbe a zvukových účinkoch. V žiadnom prípade to nie je zlé, jednoducho neponúkajú nič, čo by ste nenašli v stovke ďalších podobných automatov. Hra beží hladko na stolných počítačoch aj mobilných zariadeniach, aj keď je jasne zameraná na mobilné trhy. Jednoduchá, ale inovatívna hra, ktorá stojí za to vyskúšať.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Mayan Gods a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Mayan Gods
Game Platform Red Tiger Gaming
Jackpot Yes
Game Features Re-Spins
Lines 20
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Macau