Výherný automat Masques of San Marco

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Masques of San Marco

Hrací video automat Masques of San Marco od spoločnosti IGT je päťvalcová hra so 40 výhernými líniami a s dvoma setmi valcov, keď každý z nich má po 20 výherných línií. Duálny automat s témou karnevalu vám zaručí množstvo zábavy a špeciálnych funkcií, s ktorými si vylepšite stav vášho hracieho konta. Karnevalová hra sa inšpirovala festivalom masiek s názvom Venice, ktorá sa koná na námestí svätého Marka v Benátkach. V hre sa objavuje celá rada maskovaných postáv, ktoré pokrývajú obidve sady valcov umiestnené priamo nad Benátkami.

Benátska karnevalová noc plná výhier

Na výhernom automate Masques of San Marco nájdete symboly ako: 4 zamaskované postavy, slnko, mesiac a hviezdy. V hre sa tiež objavuje wild symbol, ktorý nahrádza všetky ostatné symboly okrem bonusového symbolu maska. V automatovej hre Masques of San Marco máte možnosť funkcie voľného pádu, ktorý sa aktivuje na ktorejkoľvek výhernej kombinácii v základnej hre aj pri otáčaní zadarmo. Touto voľbou je možné nahradiť prázdne miesta na valcoch padajúcimi symbolmi, ktoré tak vytvárajú nové šance na výherné kombinácie. Voľný pád je aktívny až do vyčerpania výherných kombinácií.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Masques of San Marco a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Masques of San Marco
Game Platform IGT
Reels 5
Lines 40
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo