Maid Marian

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Maid Marian

Hlavnou predstaviteľkou výherného automatu Maid Marian je legendárna Lady Mariana. Producenti Inspired Gaming pripravili hru plnú vzrušenia, kde Lady vďaka šípom a luku dokáže udeliť bonusovú hru a tiež voľné otočenia.

Doprajte si šancu získať balík peňazí vďaka zručnostiam lukostreľba Lady Mariany. Veľa zábavy a oveľa viac môžete očakávať po roztočení online valcov video automatu Maid Marian v kasínach s licenciou.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Maid Marian a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Maid Marian
Game Platform Inspired Gaming Group
Theme Robin Hood
Technology HTML5
Rows 4
Reels 5
Lines 20
Jackpot No
Free Spins Yes
3D No
Graphics 3/10
Sound Effects 3/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty