Automaty Magicious

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Magicious

Dvaja profesionálny kúzelníci Illucious a Magicia vám ukážu pár skvelých kúskov zo svojho predstavenia. Preto sa pohodlne usaďte a vychutnávajte magické čaro zo sveta kúziel. Hrací automat Magicious od švédskych tvorcov Thunderkick ponúka desať výherných línií na piatich valcoch. Hraciu plochu predstavuje javisko nad ktorým sa budú vznášať symboly v podobe pestrofarebných kociek a hviezd.

Magické výhry nepoznajú hraníc

Hlavné číslo predstavenie na automatovej hre Magicious tvoria wild symboly, ktoré majú podobu magických ružových gúľ. Akonáhle sa jeden wild symbol na hracom poli zastaví, skopíruje sa cez celý valec a navyše spustí RESPIN všetkých ostatných valcov. Prostredníctvom expandujúcim Wild symbolom s respin sa iste skôr alebo neskôr dočkáte zaujímavých výhier na výhernom automate Magicious. Čarovnú atmosféru hry dotvárajú nádherné animácie spolu so zvukovými efektmi. Môžete si ju zahrať pre zábavu, alebo za skutočné peniaze v online licencovaných kasínach.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Magicious a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Magicious
Game Platform Thunderkick
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 10
HD Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo