Magic Mushrooms automatová hra

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Magic Mushrooms

Spoločnosť Yggdrasil Gaming prináša skvelú automatovú hru Magic Mushrooms s množstvom výhier, ktoré sú pripravené pre každého v lese plnom mágie. Čaká na vás čarovný les, kde môžete na piatich valcoch získať až 40 výherných línií a 75 roztočení zadarmo s očarujúcimi hubami. Veľmi štedrý automat s množstvom špeciálnych funkcií, akými sú aj rozširujúce sa wild symboly, spiny zadarmo a násobitele, vám doprajú skutočne čarovné výhry.

Les plný čarovných húb

3D grafické spracovanie spolu so zvukovými efektami si na hracom automate Magic Mushrooms naozaj užijete a zamilujete. V hustom nočnom lese vás za mesačného svetla čakajú obrovské výhry. Hru si môžete zahrať zadarmo, alebo za reálne peniaze v online licencovaných kasínach, kde môžete vyhrať až 800000 mincí.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Magic Mushrooms a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Magic Mushrooms
Game Platform Yggdrasil Gaming
Lines 40
Reels 5
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo