Magic Mirror Deluxe 2

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Magic Mirror Deluxe 2

Tvorcovia hracieho automatu Magic Mirror Deluxe 2 - Merkur Gaming sa inšpirovali magickým svetom, kde čarodejníci majú veľkú moc. Fantáziou určite nešetrili, čo vidieť aj na symboloch najobľúbenejších hier online, kde môžete stretnúť snehovo-biele jednorožce, kovové krúžky, tajomné znaky ale tiež symboly klasických hracích kariet. Jednorožec vás zavedie tou správnou cestou k víťazstvu. Ku skutočnému bohatstvu sa môžete dostať prostredníctvom tejto 3D video automaty online Magic Mirror Deluxe 2, ktorý stačí roztočiť.

Hra plná mágie

Okrem štandardných symbolov z hlavnej hry je tu dôležitý špeciálny symbol s dvojitými funkciami. Scatter a wild symboly sú oceánsko-modré zrkadlá, kde sa objaví žiarivý a dramatický blesk, ktorý pristane na valcoch. Wild má možnosť nahradiť ďalšie symboly na vytvoriť najvyššiu možnú výplatnú líniu. Medzi ďalšie funkcie patria: bonusová hra a bezplatné otočenia. Na piatich valcoch obľúbeného automatu ponúka hra desať výherných línií. Doprajte si ešte viac vzrušujúcu fantazijnú tému s hradmi, magickými bytosťami a čarodejníctvom.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Magic Mirror Deluxe 2 a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Magic Mirror Deluxe 2
Game Platform Merkur
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 10
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hot Výherné Automaty Automaty Online Peniaze