Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Lucky Tree

Na video automate od tvorcov Bally s názvom Lucky Tree zavítajte do Číny, ktorá odhalí svoje tajomstvá a odmení vás hneď po roztočení všetkých valcov. Čínsky štýl, kultúra a umenie vám ukážu všetky krásy, ktorými je hra vybavená. Vďaka funkciám a symbolom ako napríklad kvetinové symboly, korytnačky, žaby, bambus, ryby, Free Spins, Bonus Round, Click Me, kde s každým môžete získať hodnotné ceny.

Vycestujte do ríše čínskych odmien

Čínska tradícia a úžasné výhry si doprajte na výhernom automate Lucky Tree. Zahrajte si ju a spoznajte starobylé tradície Číny, kde si môžete uloviť šťastné mince. Vyskúšajte stovky našich kasíno hier online. Pre skutočných hráčov odporúčame zoznam online kasín v bočnom menu a obzrieť si najnovšie kasíno novinky a prehľad bonusov. Takisto Vám odporúčam pozrieť zoznam hier v kategórií Blackjack alebo Video Automaty.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Lucky Tree a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Lucky Tree
Game Platform Bally
Reels 5
Maximum Win 250 000.00
Lines 30
Free Spins Yes
Coin Values 0.01 - 3.00
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online