Leprechaun goes Egypt automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Leprechaun goes Egypt

Pobavte sa aj vy s novinkou od tvorcov Play'n Go na automate Leprechaun goes Egypt. Hra kombinuje mystické kúzlo starovekého Egypta s pútavými írskymi motívmi na čele s Leprechaun.

Po roztočení valcov výherného automatu Leprechaun goes Egypt vám zaručene dopraje zábavu aj zeleno sfarbená Sfinga, či zlatá maska s dlhými hrdzavými fúzmi. Hra obsahuje množstvo bonusových symbolov ako je napríklad Scatter - Kleopatra, ktorá sa pri spustení bonusovej voľnej hry premení na Írsku pannu s pivom v ruke. Ďalším bonusovým symbolom Scatter je pyramída. Wild symbol je Leprechaun, ten nahrádza všetky ostatné symboly, okrem scatter a bonusových symbolov, ktoré vám pomôžu vytvoriť ďalšie výherné kombinácie.

Vysloboďte Kleopatru a zmocnite sa pokladu

Symboly Scatter Pyramida na valcoch 1,3 a 5 spustia bonusovú hru "Záchrana Kleopatry", kde sú na výber dvere vnútri pyramídy. Vaším cieľom je dostať sa k pokladu a zachrániť Kleopatru tým, že vyberiete správny sarkofág. Každé dvere môžu udeliť mince. Nájdenie Kleopatry je odmenené veľkým množstvom mincí. Ak sa za dverami objaví múmia, hra končí. Tri alebo viac Kleopatra scatter symbolov na valcoch spustí funkciu voľných pretočení. Svoju výhru si môžete znásobiť v dobrovoľnom kole Risk, ktoré aktivujete kliknutím na tlačidlo RISK potom, čo získate výhru. Vaším cieľom je správne uhádnuť farbu alebo kartovú farbu otočením karty. Sprievodná hudba, animácie a grafika hry je veľmi zábavná a pripomína skôr Írsko.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Leprechaun goes Egypt a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Leprechaun Goes Egypt
Game Platform Play'n GO
Reels 5
Lines 20
Graphics 5/10
Sound Effects 3/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo