Výherné automaty Leagues of Fortune

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Leagues of Fortune

Skutočne štedré odmeny získate na výhernom automate Leagues of Fortune s námorníckom témou od spoločnosti Microgaming, kde ponúka až 1024 spôsobov ako vyhrať. Odštartujte dobrodružnú plavbu na vlnách mora pri roztočení piatich valcov a zbierajte svoje výhry na hrací účet. Štedré nahromadené wild symboly, scatter symbol, voľné roztočenia s lukratívnym multiplikátor a inovatívnu hazardnú funkciu vám ponúka jedinečný hrací automat Leagues of Fortune.

Vyberajte zo štedrých odmien z plavby loďou

Scatter symbolom je truhla s pokladom, wild symbol znázorňuje logo hry, stretnete tu aj kapitána lode, truhlicu s pokladom, ponorku, potápača, mapy a štandardné kartové symboly. Ak nájdete tri až päť symbolov Scatter, spustia sa roztočenia zadarmo s násobiteľom výplat. Určite snívate o tom, že jedného dňa zbohatnete, tak s automatovou hrou Leagues of Fortune sa vám to môže podariť.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Leagues of Fortune a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Leagues of Fortune
Game Platform Microgaming
Ways to Win 1024
Technology Flash
Rows 4
Reels 5
Maximum Win 750 000.00
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo