Las Vegas automaty Cats

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Cats

Las Vegas automatový slot Cats ponúka zo všetkého niečo. V prvom rade sa máte možnosť zoznámiť s veľkými majestátnymi šelmami, s kulisou výborných zvukových efektov a k tomu zažiť niekoľko hodín skvelej zábavy pri tejto automatovej hre, ktorá okrem hlavného hracieho kola ponúka aj bonusové.

Bonus s Las Vegas slotom Cats

Tematikou Las Vegas automatu Cats síce nie sú priamo mačky domáce, ale skôr mačkovité šelmy africkej púšte, ktoré sa zobrazujú na 5 valcoch tejto hry z dielne softvérovej spoločnosti IGT. V symboloch jednotlivých valcoch uvidíte oddychovať na horúcom letnom africkom slnku leopardy, tigre, levy, rysa červeného, gepardy, no v tejto hre sú zastúpené aj klasické kartové symboly J, Q, K a eso. Na každom obrázku nájdete buď jednu alebo 2 šelmy. Wild-symbolom tohto slotu sú samotné Cats a Scatterom zasa odtlačok ich labiek. Scatter-symbol môžete vidieť len na 2, 3 a 4 valci. Podľa toho, koľko z nich sa Vám podarí získať, máte možnosť vyhrať voľné kolá v počte od piatich do desiatich.

Ak napríklad získate štyri Scatter-symboly, výhra bude znásobená multiplikátorom 2. Keď bude šťastie stáť na Vašej strane a vy objavíte na akejkoľvek pozícii 5 Scatterov, získate 5 voľných kôl. V prípade 6 symbolov, bude voľných kôl až 10.Veľmi zaujímavou vecou na Las Vegas automate - Cats je skutočnosť, že máte možnosť použiť tzv. rozdeľovací symbol. Nachádza sa na valci, na ktorom sú zobrazené symboly veľkej mačky a tie fungujú, ako by šlo rovno o dva symboly súčasne. Je ich veľmi jednoduché rozpoznať spomedzi iných symbolov, lebo sú na nich dve šelmy.

Ktorá cica ti prinesie mega jackpot?

Táto súčasť hry Vám zároveň dáva jedinečnú možnosť vytvoriť kombinácie omnoho väčšie ako tie, ktoré Vám dáva k dispozícii štandardných päť symbolov. Hráčov určite príjemne prekvapí, že aj Wild-symbol môže plniť funkciu týchto rozdeľovacích, teda Split-symbolov. Budete mať teda úžasnú možnosť trafiť veľkých päť symbolov s ich kombináciami. Netreba zabudnúť, že táto špeciálna funkcia Vám pomôže doplniť mnohonásobné výherné línie hry a tým vyhrať väčšie množstvo peňazí. Túto špeciálnu funkciu nemá len symbol šeliem, ale aj špeciálny Split-Scatter na stredných valcoch.

To znamená, že získaním aspoň 5-tich Scatter-symbolov, teda odtlačkov labiek sa Vám aktivujú voľné kolá. Ak sa Vám podarí dosiahnuť 6 Scatter-symbolov, bonusová cena v hodnote 10 voľných kôl je Vaša. Najvyššou výhrou pre tých najšťastnejších je 10 000 mincí. Cats je k dispozícii fixný systém výherných línií, ktorých je spolu 30.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Cats a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Cats
Game Platform IGT
Technology HTML5
Reels 5
Min / Max Bet 1.00 / 500.00
Lines 30
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo