Lake's Five

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Lake's Five

Pán Lakea a jeho 5 spoločníkov sa vám predstaví na päť valcovom video automate Lake's Five od ELK Studios, kde ponúka až 178 spôsobov ako získať zaujímavé kasíno výhry. Zriedkavé zvieratá sa snažia získať majetok nelegálnym lovením a obchodovaním. Nájdete tu symboly obsahujúce lekárske tašky, misky s diamantmi a 5 spoločníkov pána Lakea - Slona, Aligátora, Opičku, Papagája a Zlatú rybku. Všetky postavy sú krásne vykreslené ako vizuálne úžasné animácie. Vašou úlohou je pomôcť tejto skupinke gangu zbierať kľúčové symboly, pretože tak môžete odomknúť rôzne druhy Wilds v jednom bonusovom kole.

Skvelá dávka príležitostí je tu

Hra obsahuje inovované funkcie ako napríklad The Heist Bonus Game, kde zbierate zlaté kľúče na odomknutie kaskádových divokých funkcií a získate viac bezplatných otočení. Taktiež sú veľmi zaujímavé multiplikátory. Môžete sa pripojiť k veselému dobrodružstvu k posádke piatich spoločníkov aj vy, kde na vás čaká množstvo príležitostí získať fantastické výhry online.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Lake's Five a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Lake`s Five
Game Platform ELK Studios
Ways to Win 178
Technology HTML5
Rows 4
Reels 5
Graphics 8/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Automaty Online