Hrací automat Lady Robin Hood

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Lady Robin Hood

Hrací automat Lady Robin Hood je inšpirovaný príbehom so Sherwoodského lesa. Patrí medzi vysoko kvalitné hracie automaty s grafikou vo vysokom rozlíšení, od spoločnosti Hause Bally Technologies. Téma automatu je nová verzia starého príbehu o Robinovy Hoodovi. Tak isto ako on, aj jeho žena Lady Robina Hooda patrí medzi chudobných a utláčaných. Nasleduje svojho muža a okráda bohatých a dáva chudobným.

Hrací automat Lady Robin Hood ponúka hru na 5 valcoch, 4 radách a s 40 výhernými líniami. Stávky na riadok sa pohybujú od 0,01 až po 10 minci. V hracom automate na Vás čakajú symboly ako: mešec zlata, pohár vína s pivom, meč, šípi a Lady Robin Hood s lukom. V hracom automate nájdete aj špeciálne funkcie ako: Wild, Wild Free Games, Target a Free Games.

Vyberte si z ďalších veľmi žiadaných online kasínových hier v kategóriách stieracie žreby a Stolové Hry. Pre najobľúbenejších hráčov máme zoznam on-line kasín v bočnom paneli týchto webových stránok. Nájdete tu aj najnovšie novinky v kasíne a praktické súhrny bonusov.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Lady Robin Hood a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Lady Robin Hood
Game Platform Bally
Technology Flash
Reels 5
Lines 40
Free Spins Yes
Graphics 3/10
Sound Effects 3/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo