Eye of the Kraken hracie automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Eye of the Kraken

Vydajte sa pod morskú hladinu, porazte Krakena - morskú obludu a vyhrajte až 500 násobok celkovej stávky na hracom automate Eye of the Kraken od Play'n Go. Snažte sa uniknúť spolu s pokladom z hlbín oceánu skôr ako vás stihne Kraken zazrieť. Dobrodružná cesta pod morskou hladinou ukrýva množstvo bohatstva, ktoré získate vďaka špeciálnym funkciám v tejto hre.

Pod morskou hladinou cenné poklady

Poraziť Krakena sa vám podarí pozbieraním rôznych predmetov, ako sú napríklad potápačské topánky, vzduchové bomby, helmy a kompasy. Pomôže vám pritom správny tím z vedcov, pilotov a kapitána lode, aby ste našli niekoľko bonusových symbolov, s ktorými môžete zvíťaziť v boji o hlbokomorský poklad. Wild symboly s okom Krakena nahrádzate všetky ostatné symboly.

Prostredníctvom piatich potápačských heliem, vstúpite do režimu "Potápania". Ďalšie poklady nájdete ak natrafíte na scatter symbol, ktorý pre vás získa až 9 otočení zadarmo. Na automate Eye of the Kraken budete zbierať torpéda, kedy za 50 z nich spustíte bonusové kolo s veľkými výhrami. Stretnite sa v súboji s Krakenom, trafte jeho tri chápadlá a získajte tak ďalšie cenné poklady.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Eye of the Kraken a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Eye of the Kraken
Game Platform Play'n GO
Ways to Win 8
Reels 3
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo