Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Konské Preteky

Developerská spoločnosť Leap Gaming ponúka prostredníctvom simulácie konské dostihy online. Tieto konské dostihy pod názvom Instant Horses vám umožnia vďaka skvelým animáciám a grafike zažiť pocit reálneho dostihu. K dispozícii máte možnosti staviť si na výhru aj na umiestnenie koňa.

Konské dostihy vždy atraktívne

Vaše stávky sa môžu stať zaujímavejšími aj preto, lebo z pohodlia domova na svojich obľúbených mobilných zariadeniach sa môžete kedykoľvek presunúť na pretek a užívať si každého súťažiaceho koňa aj jazdca. Podporte svojho favorita v online simulácii a doprajte si skvelý zážitok s množstvom výhod a zaujímavých výhier ešte dnes.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Konské Preteky a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Instant Horses
Game Platform Leap Gaming
Technology Flash
Graphics 8/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Tipovanie Šport