Automat Koleso šťastia

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Koleso Šťastia

Koleso šťastia je zábavná hra, ktorú si teraz môžete vyskúšať vďaka spoločnosti IGT, ktorá sa rozhodla v tejto téme predstaviť Hrací automat s tým istým názvom. Roztočte svoje koleso a počkajte akú výhru si vytočíte. Najvyššiu výhru, ktorú môžete vyhrať je 25 000 mincí.

Hrací automat Koleso Šťastia ponúka hru na 5 valcoch a až neuveriteľných 720 spôsobov ako vyhrať. Tak isto ponúka užasnú bonusovú hru, v ktorej si niekoľko krát násobíte výhru. Môžete sa tešiť aj na funkciu Triple Extreme Spin a funkciu Triple Extreme Spin Bonus, v ktorej máte k dispozícii 3 rôzne kolesa šťastia: modré, žlté a červené. Na Modrom kolese môžete získať od 30 do 1000 minci, na červenom kolese šťastia od 100 do 5000 mincí a na žltom kolese šťastia si vytočíte, koľko krát sa bude výhra násobiť, ponúka násobenie 2 x až 10 x

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Koleso Šťastia a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Wheel of Fortune
Game Platform IGT
Reels 5
Lines 720
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo