Hraci-automat-Koi-Princess

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Koi Princess

Hrací automat Koi Princess, je od spoločnosti NetEnt, je plný množstva funkcii. Mohli by sme povedať, že Koi Princess patrí k automatom s najvyšším počtom funkcii medzi automatmi, ktoré Net Entertainment vyprodukoval. Automat má príjemnú ázijskú tému v štýle Manga.

Koi Princess ponúka dynamickú hru na 5 valcoch a 3 radách. Výhru môžete získať na 20 výherných líniách. Niektoré funkcie v tomto hracom automate, sú aktivované náhodne a tak nikdy neviete, kedy dostanete šancu zvýšiť svoju výhru.

Medzi náhodné funkcie patria tieto: 5 – Hit, Random Wilds, Wild Reels a aktivácia hry Bonus.

Medzi ostatné funkcie patria: Funkcia Bonus, Sure Win Free Spin, Wild Reels Free Spin, Bonus Wheel a Coin Win (Peňažná výhra).

Vychutnajte si klasické hracie automaty, blackjack alebo top kasínové hry z našej ponuky. Skutoční hráči nájdu zoznam všetkých online kasín v bočnom menu so všetkými prehľadmi noviniek a bonusov v kasínach.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Koi Princess a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Koi Princess
Game Platform NetEnt
Lines 30
Reels 5
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo