Automatová hra Kitty Glitter

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Kitty Glitter

Hrací automat Kitty Glitter je ako stvorený pre všetkých milovníkov roztomilých mačičiek. Hra od tvorcov Williams Interactive ponúka na piatich valcoch neuveriteľných tridsať výherných línií. Okrem mačiek tam nájdete aj špeciálne symboly, akými sú wild, scatter, roztočenia zadarmo a štandardné kartové symboly. Wild symbolom je logo hry Kitty Glitter, ktorý zastupuje všetky ostatné bežné symboly mimo symbol misky s diamantmi, ktorý je scatter symbolom. So Scatter symbolom si môžete zahrať bonusovú hru, v ktorej môžete získať neuveriteľných až 255 roztočení zadarmo.

Pritúľte si svoju obľúbenú mačičku s bohatou výhrou

Prítulné, milé mačičky vás privedú k vytúženej výhre po cestách, necestách. Poďte sa zahrať na automatovej hre Kitty Glitter so siamskou, perzskou či inou mačičkou. Hru si môžete dopriať zahrať aj zadarmo, ale aj za reálne peniaze.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Kitty Glitter a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Kitty Glitter
Game Platform IGT
Reels 5
Lines 30
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo