Kingdoms edge

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Kingdom's Edge

Poskytovatelia hazardných hier NextGen Gaming prinášajú hrací automat Kingdom's Edge. Online hra ponúka na piatich valcoch skvelých dvadsať výherných línií a ďalšie špeciálne funkcie ako napríklad: Wild, Expanding Symbols, Multiplier, Stack.

Ak viete, aké hazardné hry boli, keď ste museli ísť von vložiť mincu a vytiahnuť páku, určite budete milovať zadarmo automat Jackpot 6000. Funguje presne tak, ako tomu bolo predtým, napriek tomu, že je posunutý do formátu obrazovky. Skromné svetlá blikajú okolo blokov na stroji a občasné zvukové efekty dodávajú so hry trochu viac do života.

Hrací automat zobrazuje v rovnakých častiach ľudí a elfov alebo trpaslíkov, so stredovekým zbrojným štýlom, ktorý je inšpirovaný prírodou. Hra je schopná ponúknuť množstvo potenciálnych výhier online. Ešte váhate? Doprajte si živú grafiku s fantasy témou ešte dnes.

Fantasy príbeh s bonusovými funkciami

NextGen Gaming navrhol Kingdom's Edge, ktorý patrí do žánru fantasy. Je to typ hry, ktorá sa zobrazuje v rovnakých častiach ľudí a elfov alebo trpaslíkov, so stredovekým zbrojným štýlom a s prírodou inšpirovanými obrázkami.

Hra má veľký potenciál vyhrať v jednom kole aj, ale k jeho ziskovosti budú tiež prispievať dva typy divokých symbolov, bonusové funkcie a tiež roztočenia zadarmo. Hra je vďaka týmto funkciám a špeciálnym symbolom oveľa zábavnejšia a funkcie oveľa originálnejšie a zábavnejšie. Edícia Kingdom's Edge je fantastický titul, ktorý rozhodne stojí za to preskúmať a ak budete mať šťastie, víťazstvo bude vaše.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Kingdom's Edge a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Kingdom's Edge
Game Platform NextGen Gaming
Free Spins Yes
3D Yes
Lines 20
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty