Výherný automat King of slots

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

King of Slots

Výherný automat King of slots, ponúka vysoké výhry a príjemný zážitok z hry. V automate Vás čakajú, super funkcie plne točenia zadarmo. Jednou z nich, je Sticky Win funkcia, ktorá Vám bude roztáčať hracie pole najčastejšie. Pri každej výhre, Vám roztočí hracie pole a umožní Vám tak zvýšiť Vašu výhru. Ďalšou známejšou funkciou je Scatter symbol, teda točenie zadarmo, ktorý aktivuje 5 a viac symbolov. Pomocou tejto funkcie, môžete získať až 30 točení zadarmo naraz. Ide len o to, koľko symbolov scatter získate. Aby to nestačilo, počas točenia zadarmo sa Vám výhra trojnásobí.

Hrať výherný automat King of slots je naozaj zábava. Ponúka Vám 25 výherných línií na 5 valcoch. Síce nemá progresívny jackpot, ale stále môžete vyhrať maximálnu výhru, ktorá je až 750 000 herných minci.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

King of Slots a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title King of Slots
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 25
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo