7 up

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

7 up

V tejto automatovej hre 7 up ako už z názvu vyplýva nájdete šťastné číslo 7 a taktiež tradičné ovocné symboly ako citróny, pomaranče, čerešňe, jahody, hrozno a vodný melón. Spolu s inovovanými funkciami dokážu získať na vaše kontá ešte viac ziskov. Tešiť sa môžete aj na bonusovú hru v bočnom menu, ktorá vám zaručí fantastické výhry každým roztočením valcov video automatu 7 up.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

7 up a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title 7 Up
Game Platform Gamevy
Reels 3
Reel Type panels
Lines 7
Technology HTML5
Graphics 6/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online