Jungle wild

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Jungle Wild

Všetky poklady nájdete ukryté v botanickej záhrade plnej rôznofarebných kvetín a motýľov na výhernom automate Jungle Wild od tvorcov Williams Interactive. Čakajú na vás aj neprebádané Aztécke ruiny a exotický svet kvetov, hmyzu a rastlín. Hľadajte svoje poklady na piatich valcoch kde môžete napočítať až 30 výherných línií.

Fauna a flóra plná bohatstva čaká na objavenie

Automaty Jungle Wild vám prenesú do džungle plnej pokladov, ktoré môžete získať aj vy roztočením valcov v online kasínach. Zo špeciálnych symbolov tu stretnete Wild, ktorý stvárňuje logo hry, ten zastupuje všetky symboly okrem Feature. Keď sa kdekoľvek na valcoch objavia 3 alebo viac symbolov Scatter (FEATURE) - pyramídový chrám, spustí sa mini hra, v ktorej získate roztočenia zadarmo. Tie sa odvíjajú od počtu symbolov ktoré sa objavia na valcoch. Obdivovať môžete aj nádherné motýle, papagáje, rôzne druhy kvetín, opice a ďalšie symboly súvisiace s džungľou. Odhaľte tajomstvo, ktoré ukrývajú hracie automaty Jungle Wild, možno vás zavedú k drahým pokladom stratenej civilizácie.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Jungle Wild a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Jungle Wild
Game Platform Williams Interactive
Reels 5
Lines 30
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo