Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Judge Dredd

Vývojári spoločnosti NextGen Gaming na video automate Judge Dredd sa inšpirovali obľúbenou britskou komiksovou postavičkou rovnakého mena. Hra prináša akciu priamo z vytlačených stránok na päť valcov, kde ponúka 25 spôsobov ako vyhrať. Taktiež tu nájdete zaujímavé špeciálne symboly a funkcie ako SuperBet, voľné hry, multiplikátory a množstvo ďalších, ktoré prispejú k vyšším výhram.

Pridajte sa k tejto misii

Pomôžte odvážnemu sudcovi odstrániť zločin v meste a získajte odmenu. Prostredníctvom Dredda môžete získať bonusy, pretože on chráni zákon mnohými rôznymi spôsobmi. Zo základných symbolov tu stretnete kartové symboly, rukavice, krvavú zbraň, Dredda na motocykli, zlého chlapca s červeným okom, odznak a iné. Automat ponúka zaujímavé výhody, ktoré každý hráč potrebuje. Je postavená okolo filmu, komiksu a románu, ktorú hraje Sylvester Stallone a nielen to, ale aj bezplatné spiny, multiplikátory, bonusové hry a všetko, čo potrebujete v špičkovej online hre.

Vyberte si z ďalších veľmi žiadaných online kasínových hier v kategóriách stieracie žreby a Stolové Hry. Pre najobľúbenejších hráčov máme zoznam on-line kasín v bočnom paneli týchto webových stránok. Nájdete tu aj najnovšie novinky v kasíne a praktické súhrny bonusov.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Judge Dredd a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Judge Dredd
Game Platform NextGen Gaming
Bet Levels 1
Theme Inspired by the comics hero from the last century
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 25
Game Features Wild substitutions, Dredd bonus
HD Yes
Ways to Win 25
Free Spins Yes
Coin Values 0.05
3D Yes
Jackpot No
Wheels 5
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online TV