Joker Pro

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Joker Pro

Spoločnosť Net Entertainment prichádza s úžasnou novinkou, ktorou je hrací automat Joker Pro. Tento 5-valcový, 3-radový video automat ponúka 10 výherných línií, s opätovnými roztočeniami Joker Pro-Re Spins a fascinujúcou ohnivou výhrou, ktorú umožňuje funkcia Hot Spot Win, s ktorou môžete získať až 1000 násobok vašej stávky. Hra využíva celý rad šťastných symbolov, vrátane podkovy, štvorlístka, čísla sedem, zvončeka, trblietavého drahokamu, Baru a ďalších špeciálnych funkcií ako je Wild, Scatter.

Exkluzívne výhry kedykoľvek

Ak natrafíte na výhernom automate Joker Pro aspoň na jedného žolíka kdekoľvek na valcoch, spustíte Joker Pro Re-spin - opätovné roztočenia, čím získavate väčšiu šancu získať víťazstvo.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Joker Pro a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Joker Pro
Game Platform NetEnt
3D Yes
Bet Levels 10
Coin Values 0.01 - 1
Free Spins Yes
Game Features Re-Spins, Sticky Wild
Jackpot Yes
Lines 10
Maximum Win 100 000
Reel Type Classic slot reels
Reels 5
Rows 3
Symbols Classic slot machine symbols
Technology HTML5
Theme Retro slot
Ways to Win 10
HD No
Wheels 5
Graphics 7/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Hracie Automaty Zadarmo Joker