Joker Jester Wild Nudget

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Jackpot Jester Wild Nudge

Výherný automat Jackpot Jester Wild Nudge je od spoločnosti NextGen. Táto spoločnosť väčšinou produkuje automatové hry s tradičnými piatimi valcami, ale teraz urobili výnimku. Výherný automat Jackpot Jester Wild Nudge je pokračovaním automatu Jackpot Jester 50 000.

Výherný automat má vzhľad klasických automatov z kasín a však pozadie tvorí gigantické akvárium s morskými rybkami a koralmi. V hre ide o dosiahnutie výhernej kombinácie s Joker symbolom. Joker symbol spúšťa hraciu plochu vyššie, ktorá umožňuje ešte väčšie výhry. Symboly nie sú ničím zvláštne, jedná sa o klasické symboly ako, čerešna, citrón, jahoda, zvonec, diamant, lucky seven a joker.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Jackpot Jester Wild Nudge a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Jackpot Jester Wild Nudge
Game Platform NextGen Gaming
Bet Levels 1
Technology Flash
Symbols Classic Slot Symbols
Rows 3
Reels 2x3
Reel Type Classic Slot Reels
Maximum Win 100 000 coins
Game Features Super Game
Jackpot Yes
HD No
Theme Part of the Jackpot Jester trilogy
Free Spins No
Coin Values 0.01 - 2.50
3D No
Lines 2x5
Wheels 6
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Hracie Automaty Zadarmo Joker Ovocné Automaty Retro