Jeopardy hracie automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Jeopardy

Spoločnosť IGT sa inšpirovala populárnou televíznou vedomostnou súťažou, ktorú uvádzal Alex Trebek, preto video automat Jeopardy doslova kopíruje tému hry s rovnakým názvom. Zvukové efekty a vizuálna stránka automatu sú úplne rovnaké ako v tejto pôvodnej hre. Hra vyniká skvelou grafikou, dabingom uvádzača televíznej hry Jeopardy a vylepšenými digitálnymi zvukovými efektmi, vďaka ktorým je hra oveľa zábavnejšia ako iné automaty. Symbolmi tu sú logo hry Jeopardy, a tiež mnohých kategórií z tejto televíznej hry.

Odneste si zo súťaže po čom túžite

Hrací automat Jeopardy ponúka skvelých 40 výherných línií na piatich valcoch s možnosťou vysokých výplat a množstvom špeciálnych funkcií. Jednou z najúžasnejších funkcií je Wild Rush, v ktorej sa skladajú zástupné symboly. Čím viac bonusových symbolov tento režim spustí, tým vyššie výhry môžete získať. Nájdete tu samozrejme veľmi známe symboly akými sú Wild, Scatter, roztočenia zadarmo aj bonusovú hru.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Jeopardy a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Jeopardy
Game Platform IGT
Reels 5
Lines 40
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo