Jekyll and Hyde automatová hra

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Jekyll a Hyde

Výherný automat Jekyll a Hyde stvárnený práve podľa knižnej predlohy vám zaručí skvelú zábavu a výnimočné výhry s množstvom bonusových symbolov. Tvorcovia Microgaming vás ponoria do desivého príbehu doktora Henryho Jekylla, ktorý sa po večeroch mení na nebezpečného vraha Edwarda Hyda. Tému tohto známeho hororového diela si môžete priblížiť prostredníctvom hracieho automatu Jekyll a Hyde na piatich valcoch s 25 výhernými líniami aj vy.

Nečakané prekvapenia s tajomnou výhrou

Okrem štandardných kartových symbolov, ktoré sú zahalené oblakmi strašidelného dymu na automate Jekyll a Hyde nájdete aj wild symbol, ktorý dokáže nahradiť akýkoľvek iný. Špeciálny symbol Jekyll and Hyde vám vyplatí výhru aj v prípade, že sa na valcoch objaví len jeden symbol, namiesto požadovaných troch. Posledným zaujímavým bonusovým symbolom je Mr. Jekyll and Mr. Hyde. Tieto symboly vám darujú voľné spiny, z ktorých môžete získať ďalšie skvelé výhry na váš herný účet.

Ďalšie hracie symboly sú: sada elixírov a smrteľné sérum, ktoré doktor Jekyll používa. Počas základnej hry sa tiež stretnete s nádhernou ženou a samotným doktorom Jekyllom. Zaujímavé animácie a skvelú grafiku si vychutnajú všetci milovníci hororových príbehov aj v tejto hre.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Jekyll a Hyde a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Jekyll and Hyde
Game Platform Microgaming
Reels 5
Lines 25
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo