Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Jade Magician

Ďaleký východ s množstvom zaujímavých výhier zažijete s automatovou hrou Jade Magician. Bohatstvo je na blízku, preto odkryte symboly kasíno hry online a doprajte si zábavu ako sa patrí so zlatými drakmi, bielymi tigrami, ryšavým orlom, amuletmi a Jade kúzelníkom.

Magická hra plná hotovostných odmien

Vyššie zisky na video automate Jade Magician prostredníctvom poskytovateľ hier Play´N Go. Navštívte svet tejto mystickej hry, a využite špeciály, ktoré hra ponúka: druhá šanca, roztočenia zadarmo a tiež Wilds.

Odporúčame vám zahrať si mnoho ďalších najobľúbenejších online kasínových hier. Pre skutočných hráčov odporúčame zoznam online kasín v bočnom menu, kde nájdete aj najnovšie správy o kasínach a súhrn bonusov. Tiež odporúčame pozrieť si kategórie ruleta a video automaty.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Jade Magician a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Jade Magician
Game Platform Play'n GO
Rows 3
Lines 15
Reels 5
Coin Values 0.01 - 0.25
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online