Automat Jack and the Beanstalk

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Jack and the Beanstalk

Jack and the Beanstalk je automatová verzia slávnej rozprávky Jack a fazuľa. Vďaka jej obľúbenosti si ju teraz môžete zahrať tiež na prvotriednom 3D automate. Zachráňte Jacka so sliepkou, čo znáša zlaté vajcia, ktorý obrali dvojhlavého obra. Vychutnajte si tento nádherný rozprávkový príbeh na hracom automate Jack and the Beanstalk, v ktorom budete pomáhať Jackovi a jeho sliepke zachrániť sa pred obrom.

Zbierajte poklady

Tvorcovia Net Entertainment ponúkajú na piatich valcoch získať až 20 výherných línií, pomocou ktorých môžete zbierať zaujímavé výhry. Hra disponuje s troma bonusovými symbolmi. Stretnete tu Free Spin, ktorý uľahčí vašu výhru, keďže vám daruje niekoľko voľných spinov zadarmo. Ďalším je WILD, ten nahrádza nehodiace sa symboly v kombináciách tak, aby vznikla výherná kombinácia. Treasure Collection vám zase daruje bonusové peniaze, ktoré sa ihneď pripočítajú na herný účet.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Jack and the Beanstalk a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Jack and the Beanstalk
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 20
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo