Choďte po stopách štvorlístkov a objavte hrniec plný zlata v Irish Fortune

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Choďte po stopách štvorlístkov a objavte hrniec plný zlata v Irish Fortune

Video automat Irish Fortune od poskytovateľov Inspired Gaming ponúka na piatich valcoch skvelých desať výherných línií. Hra inšpirovaná Írskom vás poteší zaujímavými bonusovými symbolmi, bezplatnými otočeniami, funkciou Fortune Bet a tiež kasíno výhier online. K dispozícii sú štandardné hodnoty kariet: J, Q, K, A, všetky pokryté v nádhernej smaragdovej zeleni.

Táto skvelá kasíno hra obsahuje tiež harfu, krúžok obalený šperkmi, cigánsky voz, keltský kríž a samozrejme šťastie štvorlístok, ktorý je známy po celom svete ako írsky symbol šťastia. Wild symbol má podobu blondínky, zatiaľ čo bonusový symbol stvárňuje zlatý hrniec. Bonusové symboly sú k dispozícii aj počas voľných otočení, pričom môžete získať ďalších 12 bezplatných otočení, ak sa stretnú minimálne tri symboly.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Choďte po stopách štvorlístkov a objavte hrniec plný zlata v Irish Fortune a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Irish Fortune
Game Platform Inspired Gaming Group
Technology HTML5
Reels 5
Lines 10
Graphics 3/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 3/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online