Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Instant Trotting

Konské dostihy - pod názvom Instant Trotting ako ďalší z ponuky virtuálnych športov, ktoré prináša spoločnosť Leap Gaming. Je pre vás pripravená realistická hra plná vzrušenia a zábavy, kde si môžete umiestniť aj svoje stávky na svojho favorita. Doprajte si túto virtuálnu športovú udalosť kdekoľvek a kedykoľvek budete mať chuť.

Staňte sa súčasťou preteku konských dostihov a podporte svojho obľúbeného koňa. Vyberte si jedného z ôsmich, ktorý čakajú na vaše odštartovanie. Vyberte si z viacerých možností viacerými stávkovania. V pretekoch môžete staviť na víťazstvo na prvom mieste alebo druhom mieste, alebo na presnú kombináciu oboch.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Instant Trotting a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Instant Trotting
Game Platform Leap Gaming
Technology Flash
Graphics 8/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Tipovanie Šport