Výherné automaty In Bloom

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

In Bloom

Na výhernom automate In Bloom sa vám naskytne pohľad na veľkú lúku rozkvitnutých kvetov, ktoré očaria a prinesú neuveriteľnú výhru. Tvorcovia spoločnosti IGT prinášajú tento automat s úžasnou grafikou a pútavou prírodnou tématikou. Hrací automat In Bloom má 5 valcov a 40 výherných línií. Symboly na valcoch a na ich pozadí vykresľujú širokú škálu kvetín vrátane lekien, vlčích makov, ruží a kal.

Všade to rozvoniava výhrou

Na automate In Blooom stretnete aj symboly hracích kariet, od desiatky až po eso, v rôznych kartových farbách. Hra disponuje s množstvom skvelých funkcií, napríklad Symbol Burst, Garden Bonus a Bonus Bump. V Symbole Burst príslušný symbol rozpučí a zobrazí v sebe 5 kvetín, pričom môžete získať až 15 rovnakých symbolov. V rámci Garden Bonus, ktorý sa spustí, keď sa kdekoľvek na strednom valci objavia aspoň 2 symboly motýľov, dostanete roztočenia zadarmo. Môžete si vybrať zo štyroch rôznych záhrad podľa toho, či chcete viac roztočení zadarmo, alebo kvety s vyššou hodnotou. Po roztočení zadarmo si môžete v Bonus Bump vybrať niektorý symbol a získať bonusovú výhru v hodnote 1-50násobku stávky.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

In Bloom a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title In Bloom
Game Platform IGT
Reels 5
Lines 40
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo