Immortal Romance automat

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Immortal Romance

Skutočným hitom od Microgaming je hrací automat Immortal Romance, s ktorým môžete na piatich valcoch získať až 243 výherných kombinácií. Hra vyniká skvelými akciami a dobrodružstvom, ktoré dopĺňajú úžasné funkcie. Témou automatu je zakázaná láska, kde vystupujúce postavy, ktoré sa milujú, nemôžu byť spolu. Ide o Michaela, Sarah, Amber a Troya, ktorí sú súčasťou príbehu o láske, podvode vo forme upírskej drámy. Microgaming prepája nesmrteľnosť upírieho milostného príbehu s výherným automatom, môže vám to pripomínať ságu Twilight.

Super bonusové kolo generuje závratne vysoké výplaty

Výherný automat Immortal Romance obsahuje dostatok vzrušujúcich funkcií, s ktorými sa určite nebudete nudiť a získate závratné sumy peňazí na váš herný účet. Z tých najlepších funkcií môže byť náhodne spustená funkcia wild desire, ktorá zmení všetky valce a uvoľní tak vysoké výhry. Ďalšou funkciou sú voľné zatočenia, tie sa aktivujú funkciou Chamber of spin. V priebehu hrania tejto hry sa môžete zoznámiť s Michaelom, Troyom, Sarah a Amber. Každá z týchto postáv skrýva 4 rôzne bonusové kolá v podobe voľných spinov. Taktiež tu stretnete wild symbol, ktorý má podobu loga hry. Automat Immortal Romance má jedinečné bonusové funkcie, ktoré vás v tejto hre budú naozaj baviť a môžete ešte vyhrať obrovské sumy peňazí. Odporúčame vám, aby ste sa tiež pozreli na ďalšie kasínové hry, ako sú napríklad video automat a stolové hry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Immortal Romance a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Immortal Romance
Game Platform Microgaming
Reels 5
Ways to Win 234
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo