Hrací automat Icy Wonders

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Icy Wonders

Vítame Vás v ľadovom svete hracieho automatu Icy Wonders, ktorý Vás zmrazí svojimi super výhrami. Hrací automat Icy Wonders má veľmi slušnú grafiku s témou ľadového sveta plného zábavných obrázkov na symboloch a množstvom funkcii.

Hrací automat Icy Wonders je plný symbolov, ktoré sa vyskytujú v zamrznutých krajinách. Ponúka hru na 5 valcoch a 3 radách, kde sa stretnete s ľadovými medveďmi, tučniakmi, iglu, psami ale môže Vás prekvapiť aj mrož. Medzi najvyhľadávanejšie symboly v tomto automate patria: Bonus symbol tučniaka spúšťajúci bonusovú hru, Wild symbol veľryba a Scatter symbol žena v kabáte spúšťajúca točenie zadarmo.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Icy Wonders a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Icy Wonders
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 30
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo