Ice Ice Yeti

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Ice Ice Yeti

Zimné dobrodružstvá od vývojárov NoLimit City na video automate Ice Ice Yeti sa práve začína. Ľadom pokryté valce majú k dispozícii množstvo vizuálnych funkcií, ale aj zaujímavé špeciálne symboly.

Na piatich valcoch hry vám poskytne až neuveriteľných 16 807 spôsobov, ako vyhrať! Medzi základné symboly neodmysliteľne patria karty a chlpatý priatelia vám vykúzlia skvelú náladu s množstvom odmien online. Vstúpte do pokojnej zimnej scénérie v arktickom regióne na výhernom automate Ice Ice Yeti, kde štyria chlpatý priatelia prechádzajú divokou divočinou pri hľadaní Yetiho.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Ice Ice Yeti a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Ice Ice Yeti
Game Platform Nolimit City
Ways to Win 16 807
Technology HTML5
Rows 7
Reels 5
Min / Max Bet 0.10 / 100
Game Features Re-Spins
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Peniaze