Hracie automaty The Spin Lab

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

The Spin Lab

The Spin lab, výherný hrací automat od spoločnosti Nextgen gaming s 5 valcami, 3 radami a 25 výhernými líniami.

Symboly

Hrací automat okrem alfanumerických symbolov, používa obrázky DNA, atómov a mystickú kocku. V hre majú samozrejme svoje miesto symboly scater a Wild, ktoré zvyšujú vašu výhru. Prostredie hracieho automatu je veľmi zaujímavo spracované a graficky výborne zvládnuté. Herný zážitok dopĺňajú zvukové efekty.

Funkcie

Vďaka funkcii gamble, môžete svoju výhru z každého spinu zvýšiť niekoľko násobne, vždy dvojnásobok za každú správne uhádnutú kartu. Výherný automat Spin lab ponúka vysoké výhry a veľa zábavy, určite ho vyskúšajte veľa šťastia a vysoké výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

The Spin Lab a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Spin Lab
Game Platform NextGen Gaming
Reels 5
Lines 25
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo