CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Sea of Tranquility

Ako z názvu tejto automatovej hry vyplýva, Sea of Tranquility (v preklade “More Pokoja”), celá sa odohráva v morskom prostredí, kde sa na valcoch striedajú motívy morskej panny, lode, kompasu, čarovného poháru s odkazom, bonusového mesiačika a karty Wild v podobe meteoritu. Atmosféra pokojného mora počas tmavej letnej noci je umocnená aj čarovnou sprievodnou hudbou. Je to to práve prostredie pre veľké výhry na plnenie snov.

Rozprávkový výherný automat

Hrací automat ma 5 valcov a 30 výherných rád. Medzi jeho funkcie patria bežné funkcie ako je symbol Wild (divoká karta), Free Spins (otočenia zadarmo), Bonusy ako aj špeciálna funkcia s názvom Close Enough Area (blízka oblasť). Close Enough Area sa aktivuje pri každom zatočení valca. Ak sa v tejto oblasti objavia symboly Wild alebo Bonus, rozšíria sa na celú obrazovku a tým sa Vaše šance na výhru a jej výšku zvyšujú!

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Sea of Tranquility a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Sea of Tranquility
Game Platform Williams Interactive
Reels 5
Lines 30
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply