Hracie automaty Lucky Leprechaun

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Lucky Leprechaun

Výherný hrací automat používa alfanumerické symboly, ako aj rôzne obrázkové symboly dopĺňajúce tému. Tému inšpirovali povery o Leprikonovy, škriatkovi alebo malom zelenom mužíčkovi, ktorý má na starosti kotlík plný peňazí na konci dúhy. Lucky Leprechaun je 5 valcový, 3 radový hrací automat od ASH GAMING s 20 výhernými líniami. Rýchle otáčanie valcov ho robí dynamickým a vďaka zvukovým efektom veľmi zábavným. Vyskúšajte Lucky Leprechaun a odneste si svoj kotlík plný peňazí.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Lucky Leprechaun a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Lucky Leprechaun
Game Platform Microgaming
Lines 20
Reels 5
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo