Hracie automaty Lights

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Hracie automaty Lights

Pokojný hrací automat s Ázijskou tématikou

Lights je hrací automat s Ázijskou tematikou, ktorý obsahuje bonusové funkcie ako napríklad Floating Wild, ktorý zároveň púta najviac hráčov. Tento symbol v každom kole premení jeden až štyri rôzne symboly na Wild symboly, ktoré Vám prinesú omnoho vyššie výhry. Avšak vo voľných kolách máte možnosť získať Wild symboly v počte až do šesť v jednom kole.

Stávky

V hracom automate Lights máte možnosť získať až do 30 voľných kôl, počas ktorých budete môcť jednoducho spustiť ďalšie. Lights je hrací automat, ktorý bol vytvorený NetEntertainment a má päť valcov s deviatimi výhernými líniami, čo znamená, že môžete hrať za stávky od 0,09 do 90 dolárov za jedno herné kolo. Hrať môžete v rôznych menách. V dolároch, eurách, ale aj librách, v prípade, že Vami zvolené kasíno tieto meny podporuje.
Na výhernom automate Bridesmaids si užijete si prípravy na svadbu, romantické dekorácie a všetko čo k tomu patrí.

Ako hrať Lights

Po každom odohratom kole preletí ponad valce roj svetlušiek, ktoré budú premieňať klasické rôzne symboly na Wild symboly. Vždy budú premenené minimálne dva Wild symboly, čo znamená určitú výhru v každom kole. Graficky je to tiež pekne spracované, keď priletia svelušky a pekne osvietia valce. Ako už bolo vyššie spomenuté, môžete ich získavať aj vo voľných kolách. Na to, aby ste získali voľné kolá, potrebujete nájsť tri alebo viac Scatter symbolov. 3 Scatter symboly Vám dajú 10 voľných kôl, štyri Vám dajú dvadsať voľných kôl a päť Wild symbolov Vám dá dokonca až 30 voľných kôl. Taktiež počas trvania voľných kôl môžete spustiť ďalšie v rovnakých počtoch v prípade, že nájdete tri alebo viac Scatter symbolov. Maximálna výhra, ktorú môžete v hracom automate Ligts získať je až 90 000 herných mincí, čiže až 1000 násobok Vašej stávky v každom kole čaká iba na Vás.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Hracie automaty Lights a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre