Hracie automaty Kiss

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Kiss

Hrací automat Kiss podľa rovnomennej rockovej kapely

Ako sami vidíte, so svojím herným prejavom maximálne odlišuje od toho čo poznáte, resp. od klasických online automatov. Dobrá hudba nemôže chýbať ani v hazarde. Zvuk rocku známej skupiny a k tomu výborná grafika Vás prenesú na pódium a môžete byť priamo na pódiu s touto netradičnou rockovou skupinou, komerčne veľmi úspešnou a slávnou hlavne v 70-tych a 80-tych rokoch 20-teho storočia. Hracie automaty Kiss od Williams Interactive sú veľmi rôznorodé a tým aj zaujímavé. Ponúkajú až 100 výherných línií. V takte rýchlej metalovej hudby je aj samotná hra na Kiss, ktorý si môžete zahrať online a k tomu free je veľmi rýchla. Okrem strieborných kartových symbolov J, Q, K a esa uvidíte tiež množstvo kariet z prostredia Rock'n'Rollu a jednotlivých členov tejto hudobnej skupiny, menovite to sú Gene Simmons, Eric Singer, Paul Stanley, Tommy Thayer aj v ich komiksových podobách Catman, Space Ace, Starchild a The Demon.

Ako hrať?

Hrací slot Kiss sa od tých iných líši najmä tým, že má dve sady valcov. Prvá sada valcov je hlavnou hracou sadou a má 5 valcov po štyri symboly. Obsahuje 20 výherných línií. Ak sa Vám na nej podarí docieliť výhernú líniu z Wild-symbolov, ktorými sú všetci členovia skupiny KISS, tieto preskočia na druhú sadu valcov. Na tejto sú jednotlivé symboly v nadrozmerných veľkostiach, nazýva sa aj kolosálnou sadou valcov a má 80 výherných línií. Spolu je všetkých výherných línií 100, ako už bolo spomenuté. Znakom výhernej kombinácie z Wild-symbolov bude aj člen skupiny hltajúci oheň a rozsvieti ohňom celú sadu valcov.

Takto perfektne graficky spracovanej animácii hry takto pridali jej tvorcovia na dynamike. Na valcoch Vás pozdravia všetci členovia skupiny KISS aj s ich nabielo našminkovanými tvárami. Najvyšším výherným symbolom v tomto online hracom slote je symbol gitaristu kapely Tommyho Thayera. Gene Simmons a jeho špicatý jazyk je tiež jedným zo symbolov. Wild-symbol so všetkými členmi skupiny nahradí ostatné symboly, okrem Feature-symbolu, ten prislúcha voľným hrám a multiplikátorom.

Voľné kolá sa spúšťajú pomocou symbolu, ktorým je logo KISS. Ak objavíte tri z nich, získate 8 voľných kôl a dvojnásobný multiplikátor, štyri znamenajú 12 voľných kôl a päťnásobný multiplikátor a 5 symbolov Kiss Vám zaistí plných 20 voľných kôl s 20-násobným multiplikátorom. Len sa musia objaviť na valcoch a máte to. Okrem týchto Feature-symbolov neobsahuje tento online slot Kiss nijaké bonusové hry, no aj napriek tomu môžete vďaka voľným kolám získať pekné peniaze. No ak sa rozhodnete neriskovať, môžete si ju zahrať len pre zábavu.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Kiss a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Kiss
Game Platform Williams Interactive
Reels 5
Lines 100
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo