Hracie automaty Excalibur zdarma

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Excalibur

Excalibur prináša zábavu v tematike čias kráľov. Prostredníctvom tohto automatu sa prenesiete do čias kráľa Artuša, do čias čarov, mečov a vína v zlatej čaši. Excalibur prinášajú veľké dobrodružstvo a kopec zábavy. Excalibur má fantastické motívy vďaka ktorým sa môžete preniesť aj do čias dávno minulých. Lesk tomuto pridávajú pekne vyobrazené symboly a podmanivé hudobné prevedenie. Hracie automaty Excalibur sú tou správnou cestou ako vypadnúť z každodennej reality.

Tlačidlo pre roztočenie začne hru s aktuálnymi stávkovými radmi a stávkovú úrovňou. Možností MAX.SÁZ. spustíte hru s maximálnym počtom stávkových radov, najvyššia stávkovú úrovňou a vopred vybranú hodnotou mince. Pomocou možnosti AUTO možno automaticky odohrať vybraný počet kôl. Výherné kombinácie a výplaty sú uvedené v tabuľke PAYTABLE. Výhra za stávkovú rad v minciach sa rovná hodnote zobrazené v PAYTABLE (TABUĽKA výplat) znásobené výškou stávky. Táto suma je tiež znásobená platným násobiteľa.

Výhra za stávkovú rad v mene sa rovná výhre v minciach znásobené hodnotou mince. Symbol Wild (žolík) nahrádza všetky symboly, s výnimkou symbolov Scatter a Golden Wild (Zlatý žolík). Výhry s bežným symbolom Wild nahrádzajúcim iné symboly vyplácajú dvojnásobnú výhru. Symbol Golden Wild (Zlatý žolík) sa zobrazí len na valci 3. Golden Wild (Zlatý žolík) nahrádza všetky symboly a výhra sa pri dokončení výherné stávkovej radu vypláca s násobiteľa x 4. Na stávkové radu so symbolmi Wild a Golden Wild, ktoré sa zobrazí na výhernej rade, platí iba jeden násobiteľ Golden Wild.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Excalibur a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Excalibur
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 20
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo