Hracie automaty Egyptian Heroes

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Hracie automaty Egyptian Heroes

Hracie automaty online Egyptian Heroes je novinka od spoločnosti Netent.

Je to 5 valcový troj riadkový hrací automat. Špeciálna funkcia na ňom je tzv Golden Bet line. V prípade, že trafíte golden bet line, Vaša výhra sa násobí piatimi reps. troma. Pre pochopenie si tento videoautomat odskúšajte najprv zdarma resp prečítajte detajly pravidiel po bezplatnej registrácií v kasíne. Nezabudnite si zmeniť jazyk ak Vám angličtina nevyhovuje...

Vyskúšajte hru nielen o pandách, ale o úžasných výhrach na automatoch Giant Panda.
Hracie automaty online Egyptian Heroes je ďalší z radu patriacich medzi automaty online. Už samotný názov tohto hracieho automatu prezrádza, na aký motív je robený. Fakt, že ide o novinku už bol spomenutý. Ako ste sa už mohli presvedčiť, hracie automaty online bývajú navrhované na rôzne tematiky, niektoré z nich sú doslova pastvou pre oči. A spoločnosť NetEnt opäť zvolila zaujímavú tému. Egypt ako krajina stáročia opradená tajomstvom a záhadami. A vy sa teraz vďaka hraciemu automatu Egyptian heroes môžete preniesť do dávnej histórie a stať sa bádateľom. Pustiť sa po chodníčkoch tajomstva, histórie a odmenou bude pre Vás skvelý poklad z faraónovej pyramídy. Objaviť dávnu civilizáciu, pyramídy, sfingy. Takže ak Vás láka Egypt a jeho neprebádané chodníčky, obujte si topánky a pustite sa na cestu nevydaných tajomstiev. A možno túto cestu zakončíte objavením skvelého pokladu v podobe Vašej výhry. Ako aj iné automaty online, aj Egyptian heroes má skvelé grafické prevedenie. A čo tomuto automatu pridáva body navyše je jeho funkcia Golden Bet Line, ktorá niekoľkokrát znásobuje Vašu výhru. Tak neváhajte a pustite sa do toho, Egyptian herous ako aj ďalšie hracie automaty online čakajú na Vás.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Hracie automaty Egyptian Heroes a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre