Hracie automaty Egyptian Heroes

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Egyptian Heroes

Hracie automaty online Egyptian Heroes je klasika od spoločnosti NetEnt. Je to 5 valcový troj riadkový a špeciálna funkcia na ňom je tzv Golden Bet line. V prípade, že trafíte golden bet line, Vaša výhra sa násobí piatimi reps. troma. Pre pochopenie si túto hru odskúšajte najprv zdarma resp prečítajte detaily pravidiel po bezplatnej registrácií v kasíne. Nezabudnite si zmeniť jazyk ak Vám angličtina nevyhovuje.

Egyptian Heroes je ďalší z radu patriacich medzi video automaty. Už samotný názov prezrádza, na aký motív je robený. Fakt, že ide o novinku už bol spomenutý. Ako ste sa už mohli presvedčiť, hracie automaty online bývajú navrhované na rôzne tematiky, niektoré z nich sú doslova pastvou pre oči. A spoločnosť NetEnt opäť zvolila zaujímavú tému. Egypt ako krajina stáročia opradená tajomstvom a záhadami. A vy sa teraz vďaka Egyptian heroes môžete preniesť do dávnej histórie a stať sa bádateľom. Pustiť sa po chodníčkoch tajomstva, histórie a odmenou bude pre Vás skvelý poklad z faraónovej pyramídy.

Objaviť dávnu civilizáciu, pyramídy, sfingy. Takže ak Vás láka Egypt a jeho neprebádané chodníčky, obujte si topánky a pustite sa na cestu nevydaných tajomstiev. A možno túto cestu zakončíte objavením skvelého pokladu v podobe Vašej výhry. A čo tomuto pridáva body navyše je jeho funkcia Golden Bet Line, ktorá niekoľkokrát znásobuje Vašu výhru. Tak neváhajte a pustite sa do toho, Egyptian heroes ako aj ďalšie kasíno hry čakajú na Vás.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Egyptian Heroes a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Egyptian Heroes
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 20
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo