Hracie automaty Dead or Alive zdarma

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Dead or Alive

Tisícové výhry s hracím automatom Dead or Alive. Tématicky čerpá z prostredia divokého západu a ponúka skvelý herný zážitok. Pre hráča sú samozrejme najdôležitejšie jackpoty, resp. výhry a tie sú tu tisícové. Navyše sú vyplácané s vysokou frekvenciou. Hracie automaty online zdarma sú pre začiatočníkov. Kto neriskuje nezíska.

Ako hrať hrací automat Dead or Alive?

Automatová hra Dead or Alive Vás určite zaujme svojou tematikou, ktorá sa zaoberá hlavne divokým západom. Táto skvelá hra pochádza z dielne spoločnosti Net Entertainment. Na trhu je určite množstvo hier, ktoré sa zaoberajú podobnou tematikou, a to je možno príčinou, prečo môžete túto skvelú automatovú hru nájsť zatiaľ iba online a nie v obyčajných kasínach.

Je v nej dokonca až 9 výherných línií. Hra samozrejme obsahuje i Scatter a Wild- symboly. Wild- symbolom v tejto hre je plagát s nápisom Wanted. Práve vďaka Wild- symbolu v bonusových kolách sa hra stáva jedinečnou. Počas týchto bonusových kôl sa Wild- symbol stane Sticky Wild- symbolom. 1 a viac Sticky Wild symbolov spustí ďalších 5 voľných kôl. Ak nazbierate päť týchto symbolov, vyhráte tučnú sumu peňazí. Ak bude šťastie stáť pri Vás, môže sa Vám podariť získať až 29 voľných kôl s dvojnásobným ziskom. Skombinujte túto možnosť i so Sticky Wild symbolmi a vyhráte určite veľké sumy peňazí. Najviac dokonca až 54 000 dolárov. Wild- symbol zároveň nahrádza všetky ostatné symboly, samozrejme okrem Scatter- symbolu.

Ak sa Vám podarí objaviť tri alebo viac Scatter- symbolov, teda symbolov zbraní, dostanete až 12 voľných kôl. Bonusová hra v Dead or Alive má naozaj nádych ozajstného divokého západu. V pozadí hrá klavír a taktiež môžete počuť hluk, ktorý vychádza zo Salóna. Počas týchto kôl sú všetky Vaše výhry zdvojnásobené. Počas týchto voľných kôl môžete spustiť nových 12 voľných kôl, avšak to sa Vám môže podariť iba raz. Keďže témou je divoký západ, môžete tu nájsť množstvo zaujímavých symbolov, postavičky banditov ako napríklad Billy the Kid a Jesse James. Hra Vás určite zaujme a držíme Vám palce pri jej hraní.

Čo Vás čaka?

Ste fanúšikom westernov a evokujú tvrdí chlapi na Divokom západe Vašu zvedavosť? Vydajte sa cestou kovbojov, ktorí Vám ukážu, ako to na drsnom Západe chodilo. Na nudu nie je čas, treba chytiť piatich legendárnych banditov a priviesť ich k šerifovi, či už mŕtvych alebo živých. Tak sa pripravte na hodiny plné napätia a nebezpečenstva. Všetky symboly majú s Divokým západom priamu spojitosť. Je tu šerifova hviezda, revolver, oznam s popisom hľadanej osoby („Wanted“) a mnoho iných zaujímavostí tohto divokého sveta.

V hracom automate online zdarma Dead or Alive môžete aktivovať 5 valcov s 9-timi výhernými líniami a dopomôcť tak svojmu šťastiu, aby si k Vám našlo cestu. Ak radi riskujete, môže na jedno kolo vsadiť až 18 €. Joker-symbolom je oznam „Wanted“, ktorý slúži ako Wild-symbol a dopĺňa ostatné chýbajúce symboly Vašej výhernej línie. Ako je to aj pri iných hracích automatoch, ani tu nemôže Wild-symbol nahradiť Scatter-symbol. S jeho pomocou si zaktivujete 12 voľných hier, no pod podmienkou, že sa Vám objaví aspoň 3-krát. Týmito Scatter-symbolmi v tomto skvelom hracom automate online od Net Entertainment sú dva prekrížené kolty. Všetky doterajšie výhry sa Vám tak zdvojnásobia.

Aj počas voľných hier sa môžete dopracovať k bonusovým kolám, čím ste bližšie k svojmu cieľu. V týchto bonusových hrách však dochádza aj k jednej zmene, lebo z Wild-symbolu sa stáva „Sticky Wild“. Stále keď sa tento Joker, teda už spomínaný oznam „Wanted“ zjaví na obrazovke, je o jedného banditu menej. Ak sa Vám napríklad trikrát na obrazovke zjaví v jednej výhernej línii symbol šerifovej hviezdy, získate 20 mincí. Cesta nemusí byť stále plná prekážok a Vám sa na obrazovke môže objaviť 5 Wild-symbolov a získate 1500-násobok svojho vkladu. 1000-násobok máte istý, ak sa dopracujete k 5 šerifovým hviezdam.

Ani ostatné symboly v hracom automate - Dead or Alive, ktorý si bezplatne môžete zahrať nie sú na zahodenie. Päť pištoľníckych opaskov znamená výhru 750 mincí, päť kovbojských klobúkov zaručí 400 mincí, päť párov kovbojských čižiem zasa znamená výhru 300 mincí. Sú tu zastúpené aj poháre na whiskey ako symbol pre výhru 200 mincí a ďalšími symbolmi sú jednotlivé karty, ktoré takisto môžu naplniť Vaše vrecká ďalšími výhrami. Čerešničkou na torte je 5 Scatter-symbolov, ktoré zaručujú 2500-násobok Vašich zvolených vkladov. Možností je veľa, stačí si len zvoliť tú správnu cestu. A hrací automat online zdarma - Dead or Alive je určite tou najlepšou cestou, na ktorej konci na Vás môže čakať rozprávková výhra.

Veľa zábavy a veľa šťastia!

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Dead or Alive a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Dead or Alive
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 9
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo