Hracie automaty Dark knight zdarma

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Dark Knight

Miliónový jackpot ktorý tento hrací automat ponúka som síce nevyhral, avšak realistická grafika priniesla skvelý herný zážitok. V týchto kasínach, ktoré ponúkajú tie najlepšie automatové hry si teraz môžete zahrať aj na hracom automate zdarma a je ním jeden z tých najpamätnejších, Dark Knight. Neporaziteľný bojovník Bruce Wayne ako Batman stojí na strane spravodlivosti a bojuje proti zlu. V meste plnom zločinu treba urobiť poriadok a Vy máte jedinečnú možnosť byť pri tom. Stačí si zahrať na tomto päťvalcovom automate zdarma, ktorý pozostáva z 243 výherných možností. Karta s logom Batmana na nočnej oblohe je Wild-symbolom tohto hracieho automatu zdarma a nahradí Vám tie ostatné klasické symboly – mafiánskeho bosa, komisára Gordona, starostu Gothamu a Batmanovu lásku.

Miliónové hracie automaty v licencovaných kasínach

V tomto hracom automate je tento Wild-symbol Batmana naskladaný na seba ako Stacked Wild a roztiahne sa po jeho objavení po všetkých valcoch. Okrem neho sa v tomto hracom automate nachádza aj symbol Expanding Wild, ktorý výhry činí ešte lukratívnejšími. Počas hrania zhliadnete aj množstvo iných záberov, presne ako v rovnomennom filme. Nahradiť sa nedá jedine symbol Joker-a. Ak sa počas hrania objaví práve jeho symbol, získa hráč 15 bonusových kôl, ktoré majú dvojnásobný multiplikátor. Stačí objaviť aspoň tri Scatter-symboly, ktorými je v tejto hre Joker, namaľovaný na stene s červenými ústami netopiera a získate 15 voľných kôl s dvojnásobným multiplikátorom.

Okrem týchto výhier na Vás čaká bonusové kolo, v ktorom sa dá získať až 1 780 000 mincí. O čo v bonusovom kole ide sa najlepšie presvedčíte sami, ak sa rozhodnete vyskúšať hrací automat zdarma, ktorým je Dark Knight. V tomto hracom automate je integrovaný Jackpot v štyroch verziách a na tom najvyššom stupienku na Vás čaká až milión eur. Ak by to aj hneď nevyšlo, určite neobídete naprázdno. Voľné hry a Feature Batman verzus Joker a tiež ďalšie ceny sú tiež odmenou. V tomto hracom automate zdarma sa však nedá nastaviť automatické hranie, ale samotná obsluha slotu je jednoduchá a ľahko ovládateľná.

S tlačidlo Spin sa spúšťajú samotné hracie kolá, pomocou tlačidiel Bet Max a Coins zasa nastavíte výšku Vášho vkladu. A aká je výška samotného Jackpotu? Táto informácia Vás určite zaujme aj v prípade, že sa rozhodnete zahrať si len pre zábavu a nie o skutočné peniaze. Ide o štvornásobný Jackpot, a to: Mega Progressive, pri ktorom sa výhry štartujú od 1 milióna, Major Progressive, kde štartujú od 10 000, Minor Progressive – tie štartujú od 100 a Mini Progressive od 10 bodov. Tento hrací automat je od spoločnosti Microgaming a aj pri ňom použili tvorcovia ten istý formát ako aj v iných úspešných automatových hrách z ich dielne.

Aj v hracom automate Dark Knight je zabudovaná funkcia „Cinematic Spins“, akonáhle spustíme hru, zmiznú z obrazovky všetky valce a spustí sa jedna zo scén tohto filmu a po jej skončení sa valce na obrazovke opäť objavia. Ak patríte k fanúšikom Batmana, nenechajte si tento hrací automat ujsť a priblížte si jeho momenty práve týmto zábavným spôsobom. Jackpot na hracom automate Dark Knight je miliónový takže je o čo hrať.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Dark Knight a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title The Dark Knight Rises
Game Platform Microgaming
Ways to Win 243
Reels 5
Free Spins Yes
Graphics 9/10
Sound Effects 9/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Hracie Automaty Zadarmo