Hracie automaty Crazy 7

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Hracie automaty Crazy 7

Hrací automat Crazy 7 je jedným z kategórie klasických automatov, ktorý veľmi pripomína hracie automaty aké sa kedysi nachádzali vo všetkých salónoch a sú súčasťou kamenných kasín po celom svete. Je rajom pre tradičných hráčov, ktorý oblubujú jednoduchú a prehľadnú hru bez komplikovaných pravidiel.

Hracie automaty Crazy 7 a ich šťastná sedmička

A prečo práve sedmičky? Ako viete, číslo 7 je v mnohých kultúrach považované za šťastné číslo. Tak neváhajte a roztočte Crazy 7 hrací automat s tromi kolesami a jednou výhernou radou a zistite či číslo sedem prinesie šťastie aj Vám! Na valcoch sa nachádzajú sedmičky troch rôznych farieb - červené, zelené a modré. Ak sa Vám podarí umiestniť sedmičky rovnakej farby v jednom rade, výhra je Vaša!

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Hracie automaty Crazy 7 a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre