Hracie automaty Cherries Gone Wild

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Cherries Gone Wild

Prečo práve čerešne?

Cherries gone wild je od spoločnosti Quickfire. Čerešne sú symbolom v mnohých hracích automatoch. Teraz sa však spoločnosť Quick fire rozhodla, že spraví hru práve o tomto ovocí. Hra pôsobí veselím a farebným dojmom. Hudba Vám navodí dojem, že sa nachádzate v príjemnom bare. Grafické spracovanie je tiež veľmi dobré a prepracované.

Hrací automat je veľmi vzrušujúci a plný špeciálnych funkcii, napríklad free spin a bonusove hry. Hra sa odohráva na 5 valcoch a máte až 30 rôznych spôsobov ako vyhrať. Symboly, ktoré sa nachádzajú v hre sú klasické. Medzi základné patria: pomaranč, slivka, melón. Symboly s vyššími výhrami sú: ikona BAR, prasknutý zvonec, zelená 7, modrá 7, a červená 7. Bonusové symboly sú ikona Free Spin, a Wild čerešne.

Zabavte sa a získajte vysoké výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Cherries Gone Wild a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Cherries Gone Wild
Game Platform Aristocrat
Reels 5
Lines 30
Graphics 3/10
Sound Effects 3/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo