Hrací automat Stickers

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Hrací automat Stickers

Hrací automat Stickers je od spoločnosti Net Entertainment a radí sa medzi jednoduché hracie automaty.

Hrací automat plný výherných nálepiek

Ako už názov prezrádza, jedná sa o automat inšpirovaný nálepkami. To znamená, že aj všetky symboly sú v tvare nálepiek.  Určite si každý pamätá, že ako dieťa zbieral a všade lepil rôzne nálepky a práve tento automat prináša nálepky s vysokými výhrami. Hrací automat by sa dal označiť aj za ovocný, pretože symboly sú prevažne ovocne, ale alfanumerické predsa nesmú chýbať. Pri zapnutí sa spustí veselá hudba a spolu s grafikou Vám navodia príjemnú atmosféru.

Ako hrať hrací automat

Výherný automat Stickers ponúka hru na 5 valcoch, 3 radách a 20 možných výherných líniách. Ide o veľmi jednoduchú hru, len s jednou veľkou funkciou. Táto funkcia sa ale objavuje tak často, že Vám ostatné funkcie vôbec nebudú chýbať. Touto úžasnou funkciou je Sticker Wild symbol. Stačí keď sa na valcoch zobrazí len jeden Wild symbol a hrací automat nebude vedieť kedy sa má prestať točiť. Po získaní Wild symbolu, sa automaticky spustí točenie zadarmo, wild symbol však stále ostáva nalepený na svojom mieste. Samozrejme,  každý ďalší wild symbol spúšťa ďalšie kolá zadarmo a taktiež ostáva nalepený na mieste. Točenia zadarmo končia, keď sa Vám už žiadny nový wild symbol neukáže. Táto funkcia sa v hracom automate ukazuje tak často, že sa Vám môže zdať, že automat hrá za Vás. Vďaka tejto úžasnej funkcii, sa môžete tešiť na skvelý herný zážitok a vysoké výhry.

Tak nečakajte a poďte si nazbierať nálepky plne výhier.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Hrací automat Stickers a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre