Hrací automat Night Out zadarmo

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Night Out

Noc plná zábavy, dobrého pitia, pekných slečien a hudby. Stačí to len roztočiť na skvelej diskotéke, vybrať si dievča, s ktorým si chcete zatancovať a nakoniec jej vybrať drink. To sú hlavné témy Night Out, ktorého softvér bol vyrobený spoločnosťou Playtech. Ako vidno bola vyrobená mužmi, ktorí mali pri jej programovaní v hlave veľmi mužsky orientovanú tému. Ak sa teda chcete aj vy zabaviť a dopriať si pár kokteilov, dajte si jeden z kivi, hrušky, pomaranča, jahody alebo ananása. Barman Vám ich namieša priamo počas hrania. Barmani sú aj Scatter Bonus symbolom a dávajú Vám šancu, vyhrať bonusové kolo. Na to, aby ste sa k nemu dopracovali, musíte objaviť tento symbol na valcoch 1 a 5. Získať môžete bonusové kolá od 2 do 20-tich a rovnako v nich môžete vyhrať multiplikátory. A čo tak vychutnať si ženský šarm. Latino-kráska, ryšavka alebo energická blondína? No pri správnej zábave nesmie skutočným mužom chýbať ani pivo. To je tu tiež. Len do toho.

Night Out je tou správnou voľbou pre neviazanú zábavu. Na modrom pozadí sa vyníma 5 valcov s jasne vyznačenými líniami od jednej až po dvadsať. Spolu máte v tomto hracom automate až 32 rôznych možností výhry. Niektoré symboly sa objavia viackrát a sľubujú, že sa Vám vložený vklad 300-násobí, tak napríklad keď trafíte 5-krát napríklad ananás. S dámami je to ešte o niečo lepšie, prinesú Vám 1000-násobok výhry, no ak sa Vám objaví pivo, vtedy zábava ešte len začína, lebo sľubuje až 10.000-násobok vkladu. Pivo je aj Wild-symbolom, čiže Vám nahradí tie ostatné, okrem Scatteru, ktorým sa multiplikujú celkové vklady a spočítavajú sa k Vašim výhram. Scatter-symolom je tancujúca slečna. Ak nazbierate dostatok týchto symbolov Vaše výhry sa podstatne zvýšia. Pri troch získate päťnásobok Vášho vkladu, pri štyroch to bude 10-krát viac a pri piatich bude vklad o 50- krát vyšší.

Hrací automat Night Out zadarmo Vám ponúka šancu hrať o progresívny Jackpot, a to pomocou tzv. dolárovej lopty (Dollar Ball). V nej si budete vyberať 5 čísel z 49-tich. Ak totiž naštartujete hlavnú hru, bude týchto 5 čísel vybraných náhodne. Čím viac čísel bude pasovať k tým Vami zvoleným, o to viac vyhráte. Ak sa strafíte vo všetkých piatich číslach, vyhráte progresívny Jackpot. Tak si vyjdite von a zažite neuveriteľný večer plný vzrušenia a výhier.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Night Out a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Night Out
Game Platform Playtech
Reels 5
Lines 20
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo