Hrací automat Milionársky klub

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Hrací automat Milionársky klub

Automaty Milionársky klub nie sú len pre milionárov

Milionársky klub je päť valcový slot zadarmo od spoločnosti Cryptologic Video slot s piatimi valcami a deviatimi výhernými líniami. Nájdete tu aj nádherný progresívny jackpot, ktorý Vás iste poteší. Samozrejme, že sú tu aj typické symboly ako napríklad Wild symboly a Scatter symboly. Existujú dve verzie tohto výherného slotu, avšak obidve sú naozaj očarujúce. Milionársky Klub je typický starší klasický výherný slot, zložený na tematike stereotypného života bohatých ľudí. Hlavnou atrakciou tu je už spomenutý progresívny jackpot, ktorý môžete vyhrať počas bonusového kola. Spolu so zvukovými efektmi, animáciami a grafikou je Milionársky Klub jedným z najlepích výherných slotov v od Cryptologic.
Na hracom automate Doubles Vás čakajú zisky až do 25 000 €.
Jedna verzia tohto slotu má iba tri valce, avšak táto, modernejšia má päť valcov a je doplnená zaujímavými symbolmi Wild a Scatter. Wild symbol je znázornený ako platinová karta. Práve tento symbol môže nahradiť ostatné štandardné symboly vo výherných kombináciách. Hráči, ktorým sa podarí získať päť týchto symbolov na valcoch naraz, avšak zároveň aj na aktívnej výhernej línii, získajú výhru až 10 000 herných mincí. Logo výherného slotu Milionársky Klub sa tu objavuje ako Scatter symbol. Tento symbol sa nemusí objaviť na aktívnej výhernej línii na to, aby doplnil výhernú kombináciu.

Progresívny jackpot a bonusová hra

Hráči, ktorí nájdu na valcoch dva alebo viac Scatter symbolov, vyhrajú zaujímavé výhry podľa tabuľky výhier, ak sa im však toto podarí znova, dostanú sa do bonusového kola, ktoré môže priniesť aj slávny progresívny jackpot. Práve tento progresívny jackpot je tu najväčším lákadlom hráčov. Jeho hodnota sa neustále zvyšuje a aktuálne sa nachádza nad sumu 175 000 herných mincí. Samozrejme, že je veľmi ťažké získať tento progresívny jackpot, avšak ten, kto ho získa, si určite splní všetky svoje najtajnejšie sny, takže to iste stojí za pokus. V oboch verziách výherných slotov Milionársky Klub budete musieť nájsť aspoň jeden Scatter symbol, teda logo hry na výhernej línii na to, aby ste bonusovú hru aktivovali. V bonusovej hre uvidíte koleso šťastia, ktoré sa skladá z troch častí. Z vnútorného kruhu, stredného kruhu a vonkajšieho kruhu. Na týchto kruhoch sa nachádzajú rôzne peňažné výhry, ale aj šípky. Úlohou hráča na to, aby získal výhernú kombináciu je jednoducho roztočiť koleso šťastia pomocou základného ovládacieho tlačidla a potom čakať, čo sa vylosuje.
Výherný automat Break da Bank Again Vám ponúka hru na 4 automatoch zároveň!
Ak nájdete konkrétnu peňažnú odmenu, získate ju okamžite. Ak však koleso zastane na šípke, pomocou nej postúpite do stredného kruhu. Ak aj v strednom kruhu narazíte na šípku, posunie Vás to do vnútorného kruhu, alebo tiež môžete nájsť peňažnú odmenu. Čím bližšie k stredu s pomocou šípok blížite, tým vyššie výhry máte možnosť získavať. Posledný, stredný valec obsahuje už iba jackpot, ktorý môžete získať, avšak na to, aby ste sa prepracovali až k nemu budete potrebovať poriadnu dávku trpezlivosti, ale aj šťastia.

Tí hráči, ktorí nehrajú iba kvôli jackpotu sa však iste potešia aj zo zaujímavých výhier okrem neho, ktoré tu môžu získať. Počet šípok na jednotlivých kruhoch v kolese šťastia sa líši i podľa toho, či sa nachádzate v päť valcovej alebo troj valcovej verzii tohto výherného slotu. Vďaka všetkým svojim výhram, grafike a celkovému spracovaniu určite nie je pochýb, že Milionársky Klub patrí k najhranejším výherným slotom v online kasínach.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Hrací automat Milionársky klub a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre