CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Hra o Tróny

Hra o Tróny výherný hrací automat od spoločnosti Microgaming. Má 5 valcov, 3 rady a 243 výherných kombinácií. Výherný hrací automat používa abecedné symboly a pečate kráľovstiev, ktoré fungujú ako Freespin symboly a zároveň prinášajú multiplikátor, čím zvyšujú vašu výhru. Hra používa aj Scatter a Wild symboly.

Počas hry môžete vstúpiť do gamble módu, kde môžete svoju aktuálnu výhru zvýšiť tým, že ju vsadíte na hod mincou a to celkovo 4x, čím viete Vašu výhru až 16-násobne zvýšiť.

Šance na vysoké výhry sú naozaj priaznivé, tak len smelo začnite.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Hra o Tróny a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Game of Thrones
Game Platform Microgaming
Bet Levels 1
Theme Based on the popular TV series
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Min / Max Bet 0.30 / 5.40
Lines 243
Free Spins No
HD No
Game Features Gamble feature, Wild substitution
Ways to Win 243
Coin Values 0.02
3D No
Jackpot No
Wheels 5
Graphics 4/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo