Hrací automat Cowboy Treasure

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Hrací automat Cowboy Treasure

Máte radi divoký západ ? Nespútaná doba známa zlatou horúčkou, stavaním železníc, alkoholom a prestrelkami?  Máme tu hrací automat ako stvorený pre Vás!

Hrací automaty Cowboy Treasure je od spoločnosti Play’n Go. Tento automat s témou divokého západu Vám ponúka vylepšené bonusové funkcie a vyššie výhry.

V automate nájdete symboly ladiace s témou .
Predstavte si hru, ktorá je tak dobre spracovaná, že hráča vtiahne do deja a ponúkne mu príjemné funkcie a vysoké výhry, nájdete na hracom výhernom automate Glow.
Základne symboly sú známe karetné symboly. Ďalej môžeme v hre nájsť  : šerifa, Banditu, parnú lokomotívu, truhlicu s pokladom, koňa a whisky. Wild symbol je odznak šerifa. Najzaujímavejšie sú však bonusové symboly : revolver, podkova a zlaté mince.

Bonusové kolá sú dve a máte možnosť vybrať si, ktoré chcete hrať. Hrací automat tak isto ponuka tri druhy jackpotu s tromi kolesami šťastia. Zlaté koleso šťastia ( Dream Chance Jackpot), Strieborné koleso šťastia (Luxury Jackpot) a Bronzové koleso šťastia (Tasty Jackpot).

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Hrací automat Cowboy Treasure a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre