Hrací automat Cowboy Treasure

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Cowboy Treasure

Máte radi divoký západ? Nespútaná doba známa zlatou horúčkou, stavaním železníc, alkoholom a prestrelkami? Máme tu hrací automat ako stvorený pre Vás.

Hrací automaty Cowboy Treasure je od spoločnosti Play’n Go. Tento automat s témou divokého západu Vám ponúka vylepšené bonusové funkcie a vyššie výhry. V automate nájdete symboly ladiace s témou. Predstavte si hru, ktorá je tak dobre spracovaná, že hráča vtiahne do deja a ponúkne mu príjemné funkcie a vysoké výhry. Základne symboly sú známe karetné symboly. Ďalej môžeme v hre nájsť: šerifa, Banditu, parnú lokomotívu, truhlicu s pokladom, koňa a whisky. Wild symbol je odznak šerifa. Najzaujímavejšie sú však bonusové symboly: revolver, podkova a zlaté mince.

Bonusové kolá sú dve a máte možnosť vybrať si, ktoré chcete hrať. Hrací automat tak isto ponuka tri druhy jackpotu s tromi kolesami šťastia. Zlaté koleso šťastia ( Dream Chance Jackpot), Strieborné koleso šťastia (Luxury Jackpot) a Bronzové koleso šťastia (Tasty Jackpot).

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Cowboy Treasure a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Cowboy Treasure
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 5
Graphics 3/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo